RSSMobil23 Nisan 2014
Ana Sayfa » Siyaset » Sarıgülden 2. Eş Oğluna Kıyak
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Erdoğan: Bir Anda Söylenirse OlmazErdoğan: Bir Anda Söylenirse Olmaz
  Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili olarak, "Sabır gerektirir, bir anda söylenirse olmaz" dedi. Erdoğan, Twitter konusunda ise, ''Verdikleri sözleri yerine getirmezlerse aynı noktadayız, gereğini yaparız'' diye konuştu.
 • "Gül'ün Şantaj Kaseti Olduğunu Nereden Biliyor?"Gülün Şantaj Kaseti Olduğunu Nereden Biliyor?
  Başbakan Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül’ün yalanlamasına ve ‘korkum yok’ demesine rağmen Cumhurbaşkanı’nın şantaj kasedi olduğu iddiasında ısrar ediyor.
 • Binlerce Kişi Büyükada'ya Akın EttiBinlerce Kişi Büyükadaya Akın Etti
  Büyükada'nın en yüksek noktalarından birinde bulunan Aya Yorgi Kilisesi'nde her yıl 23 Nisan'da yapılan gelenek bu yıl da devam etti.
 • Birİilde Daha Seçimler İptal OlabilirBirİilde Daha Seçimler İptal Olabilir
  Yüksek Seçim Kurulu, MHP’nin Iğdır’da yerel seçimlerde oy kullanmaması gereken 2 bin kişinin oy kullandığı yönündeki başvurusunu ciddi buldu.
 • HDP: "1 Mayıs'ta Taksim'deyiz"HDP: 1 Mayısta Taksimdeyiz
  HDP bileşenleri, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü Taksim Meydanı'nda kutlayacaklarını açıkladı
 • Başbakan O Açıklamayı Neden Yaptı?Başbakan O Açıklamayı Neden Yaptı?
  Başbakanlık'tan yapılan açıklamada ilk kez 1915 Ermeni olaylarıyla ilgili Ermeni vatandaşlara taziye dileklerinde bulunuldu. Erdoğan o açıklamayı neden yaptığını açıkladı.
 • Bakanlıktan 'Kürdistan' Partisine Onay!Bakanlıktan Kürdistan Partisine Onay!
  TÜRKİYE Kürdistan Demokrat Parti (T-KDP) kurucu Genel Başkanı Mehmet Emin Kardaş, kurulus dilekçesi verdikleri İçişleri Bakanlığı’nın kendilerini arayarak, onay yazısı almak için Ankara’ya çağırdıklarını söyledi.
 • Fatih Erbakan, SP Başkanlığına AdayFatih Erbakan, SP Başkanlığına Aday
  Saadet Partisi’nde 4 Mayıs’ta yapılacak olan Olağan Kongre öncesi Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan, genel başkanlığa adaylığını açıkladı.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb