RSSMobil23 Eylül 2014
Ana Sayfa » Gündem » Şeker Hastası: Umut Işığı Olmak İstiyorum

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Madde Bağımlıları Orman Yangını ÇıkardıMadde Bağımlıları Orman Yangını Çıkardı
  Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde, ormanlık alanda madde bağımlıları tarafından çıkarıldığı öne sürülen edilen yangında yaklaşık 1 dönüm alan zarar gördü.
 • Öcalan: Büyük Savaşa Hazır OlunÖcalan: Büyük Savaşa Hazır Olun
  Terör örgütü PKK'nın lideri Abdullah Öcalan'ın avukatı Mazlum Dinç, İmralı’dan dönüşünde açıklamalarda bulundu. Dinç, Öcalan'ın, çözüm süreci ve IŞİD'e ilişkin söylemlerini aktardı.
 • İşte MASAK ve Emniyet’in '17 Aralık' Raporuİşte MASAK ve Emniyet’in 17 Aralık Raporu
  17 Aralık dosyasındaki raporlarda, Türkiye’ye bankacılık sistemi dışında sokulan ve çıkarılan paraların takibinin istendiği ortaya çıktı. İşte, raporlar ve içeriğindeki önemli detaylar...
 • Dünya Bu Yaratığı KonuşuyorDünya Bu Yaratığı Konuşuyor
  Arjantin'in Santa Fe kentinde yaşanan olay görenleri hayrete düşürdü. 2 yaşındaki oğlunun görüntüsünü kameraya kaydeden genç kadın, gördüğü detayla adeta şoka girdi.
 • Türkiye'deki Suriyeliler 70 İL'i GeçtiTürkiyedeki Suriyeliler 70 İLi Geçti
  IŞİD’in kuşattığı Kobani’den kaçan Suriyeliler, Türkiye’ye sığınıyor. 22 kampta yaklaşık 225 bin Suriyeli barınırken; 1,5 milyona yakın mülteci Türkiye’nin çeşitli illerine dağıldı.
 • "Haram Lokma Yemedim" Sözü Bazılarını RAHATSIZ ETTİHaram Lokma Yemedim Sözü Bazılarını RAHATSIZ ETTİ
  Yolsuzlukları ortaya çıkaran polislerin "haram lokma yemedik" sözleri bazı kesimleri fena halde rahatsız etti. Yolsuzlukların üstünü örtmek ve "haram lokma yediler" algısı oluşturmak için dün polise yine hukuksuzca bir operasyon yapıldı.
 • AKP Döneminde Yabancıya Satış 12 Kat ArttıAKP Döneminde Yabancıya Satış 12 Kat Arttı
  Türkiye’de son yıllarda artan toprak satışının Milli Güvenliği tehdit eder boyutlara ulaştığı, yabancılara taşınmaz satışının yüzde 80 artarak, AKP iktidarı döneminde 12 katına çıktığı belirtildi.
 • Bakan Onayıyla Verilen Taltifle POLİSE Algı OperasyonuBakan Onayıyla Verilen Taltifle POLİSE Algı Operasyonu
  Polislere yönelik 22 Temmuz’da başlatılan gözaltı ve tutuklamaların ardından yeni bir operasyon yapıldı. 17 polis, ‘usulsüz taltif’ iddiasıyla gözaltına alındı ancak soruşturmadaki hukuksuzluklara dikkat çekiliyor.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb