RSSMobil20 Aralık 2014
Ana Sayfa » KÜLTÜR - SANAT » Selahaddin Eyyubi Kürt mü Türk mü?
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Antakya Polifonik Korosu Konser VerdiAntakya Polifonik Korosu Konser Verdi
  Hatay Büyükşehir Belediyesi ve Antakya Kışlasaray Lions Kulübü iş birliğiyle Antakya Polifonik Korosu konseri düzenlendi.
 • Sahilde Ayakta Kitap Okuma KampanyasıSahilde Ayakta Kitap Okuma Kampanyası
  Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde üniversite öğrencileri, sahil bandında 1 saat ayakta kitap okuyarak halkı kitap okumaya teşvik etti.
 • 'Hababam Sınıfı' Oyuncuları Ahi Evran'daHababam Sınıfı Oyuncuları Ahi Evranda
  AHİ Evran Üniversitesi’nde Aktif Fikir Topluluğu tarafından 'Hababam Sınıfı Tarihi ve Ruhu' konulu konferans düzenlendi.
 • Dice Kayek Koleksiyonu New York’taDice Kayek Koleksiyonu New York’ta
  Dice Kayek, lüks mağazalar zinciri Saks'ın önde gelen Fifth Avenue (Manhattan, New York) şubesinde ocak ayında özel bir defile düzenleyecek.
 • Bu Hafta Sinemalarda Hangi Filmer Var?Bu Hafta Sinemalarda Hangi Filmer Var?
  Kutluğ Ataman'ın 'Kuzu' filmi ile Marc Lawrence'ın 'Çapkın Profesör'ü, bu hafta gösterime girenler arasında. Üçü yerli olmak üzere, bu hafta yedi film izleyiciyle buluşuyor.
 • Anadolu Duo'nun Piyano Resitali Beğeni TopladıAnadolu Duonun Piyano Resitali Beğeni Topladı
  Doç. Lilian Tonella Tüzün ve Öğr. Gör. Özge Güncan’dan oluşan Anadolu Duo piyano ikilisi, ünlü besteci Franz Schubert’in eserlerinden oluşan resital ile Eskişehirli sanatseverlere müzik ziyafeti çektiler.
 • Nazım’ın Torunundan Anlamlı BağışNazım’ın Torunundan Anlamlı Bağış
  Nazım Hikmet Ran’ın torunu Kenan Bengü, kendi koleksiyonunda yer alan yaklaşık 3 bin şiir kitabını Bursa Nilüfer Belediyesi Şiir Kütüphanesi’ne bağışladı.
 • Gençlik Merkezi’nde Mevlana AnıldıGençlik Merkezi’nde Mevlana Anıldı
  Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Yüreğir Gençlik Merkezi çalışanları, Hz. Mevlana’yı anlama ve anma programı düzenledi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim