RSSMobil07 Mart 2015
Ana Sayfa » KÜLTÜR - SANAT » Selahaddin Eyyubi Kürt mü Türk mü?
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Türk Sinemasının 100'üncü Yılı KutlandıTürk Sinemasının 100üncü Yılı Kutlandı
  Gaziantep' Üniversitesi'nde, Türk sinemasının 100'üncü yılı nedeniyle Türk Halk Müziği konseri verildi, Yeşilçam filmlerinin şarkıları seslendirildi.
 • Ayça Öztorun’un Şiir Kitabı ÇıktıAyça Öztorun’un Şiir Kitabı Çıktı
  Yazar Ayça Öztorun’un 'Aydınlığa Adanmış Bir Yaşam', 'Gökte Yıldız Yerde Ateş' ve 'Çiçek Vadisi' adlı romanlarından sonra 'Sevdalar Her Dildedir' adlı şiir kitabı da okurları ile buluştu.
 • İzlenme Rekoru Kıran Şarkıİzlenme Rekoru Kıran Şarkı
  13 Mart 2015'te sinemalarda yayınlanacak Selam "Bahara Yolculuk" filminde Aslıhan Güner'in seslendirdiği o şarkı; Söz Vermistin...
 • "Türk-Rus Kültür Merkezi Barışa Katkı Sağlıyor" Türk-Rus Kültür Merkezi Barışa Katkı Sağlıyor
  Rusya’nın başkenti Moskova Kent Hükümeti Sosyal Haklar Bakanı Vladimir Petrosyan, Rusya Federasyonu’nda faaliyet gösteren Türk-Rus Kültür Merkezi’nin kültür ve sanat etkinlikleriyle dünya barışına önemli katkı sağladığını söyledi.
 • Brezilya’da İlk Kez Bir Türk Dizisi YayınlanacakBrezilya’da İlk Kez Bir Türk Dizisi Yayınlanacak
  Bir süre önce Latin Amerika ülkelerinden Şili, Peru, Arjantin, Uruguay ve Kolombiya televizyonlarında yayınlanmaya başlayan Binbir Gece adlı dizi Brezilya’ya da geldi.
 • “Güzel Zamanlar” Sanatseverlerle Buluşacak“Güzel Zamanlar” Sanatseverlerle Buluşacak
  Ressam Nerkiz Akçura, Osmanlı saray hayatındaki hoş ve kaliteli vakitleri resmettiği eserlerinden oluşan “Güzel Zamanlar” adlı kişisel sergisiyle Ankaralı sanatseverlerle buluşacak.
 • ''Ali Fuat Başgil’in Değeri Hâlâ Kavranılamadı''Ali Fuat Başgil’in Değeri Hâlâ Kavranılamadı
  Araştırmacı Yazar-Şair M. Halistin Kukul, Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük ilim ve fikir adamı olan Ord. Prof. Dr. Ali Fuat Başgil’in hâlâ değerinin tam olarak kavranılamadığını söyledi.T
 • Batumlu Sanatçıların Sergisi Bursa’daBatumlu Sanatçıların Sergisi Bursa’da
  Bursa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Batum Başkonsolosluğu tarafından hazırlanan ‘Batumlu Sanatçılar Resim Sergisi’ Zafer Plaza’da izlenime sunuldu.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim