RSSMobil06 Mart 2015
Ana Sayfa » Ekonomi » Soğuk hava Sobacıların İmdadına Yetişti
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Reuters: "İstendiği Gibi Geçmedi"Reuters: İstendiği Gibi Geçmedi
  Reuters, Davutoğlu’nun ABD ziyareti için “Davutoğlu ve ekonomi ekibinin yatırımcıların sinirlerini yatıştırmak için giriştikleri çabaların az bir etkisi oldu” dedi.
 • Altının Gram Fiyatı 100 TL'yi AştıAltının Gram Fiyatı 100 TLyi Aştı
  Altının gram fiyatı, küresel piyasalarda artan dolar talebine bağlı olarak dolar/TL'nin tarihi yüksek seviyeleri görmesinin etkisiyle bir ayın ardından tekrar 100 TL'yi aştı.
 • Çeyrek Altının Fiyatı UçuyorÇeyrek Altının Fiyatı Uçuyor
  Altın fiyatları Dolar/TL kurundaki hızlı yükselişe paralel olarak artışa geçti...
 • Turizmciler Kötü Gidişten EndişeliTurizmciler Kötü Gidişten Endişeli
  Dünyanın en önemli turizm fuarı olarak gösterilen ve bu yıl 49.’su düzenlenen ITB Berlin kapılarını açtı. 4-8 Mart 2015 arasında düzenlenen fuara, 186 ülkeden 10 bin 96 turizm şirketi katılıyor.
 • İtibardan Tasarruf Olmadı Boğazdan Olduİtibardan Tasarruf Olmadı Boğazdan Oldu
  Ekonomideki kötü gidiş, vatandaşın mutfağını vurdu. Enflasyonun yükselmesine paralel olarak yükselen gıda fiyatları vatandaşın alım gücünü düşürdü.
 • Antalya Berlin'e Çıkarma YaptıAntalya Berline Çıkarma Yaptı
  Dünyanın en büyük turizm fuarı ITB Berlin, kapılarını ziyaretçilere açtı. Dünyanın 189 ülkesinden 10 binin üzerinde turizm firmasının yanı sıra kamu idarelerinin ve yerel yönetimlerin katıldığı fuarda Türkiye 3 bin metrekarelik stantla tanıtılıyor.
 • VE DOLAR 2,60 LİRA OLDUVE DOLAR 2,60 LİRA OLDU
  Dolar/TL, küresel piyasalarda doların 11.5 yılın zirvesinde seyretmesi ve ekonomi yönetimine ilişkin endişelerle yeni rekor kırdı.
 • TAV Berlin’de Havalimanlarını TanıtıyorTAV Berlin’de Havalimanlarını Tanıtıyor
  TAV Havalimanları, dünyanın en büyük turizm ve seyahat fuarı ITB Berlin-Uluslararası Turizm Borsası’nda bu yıl işlettiği İzmir, Gazipaşa-Alanya ve Milas-Bodrum havalimanlarının tanıtımını ön plana taşıdı.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim