RSSMobil27 Şubat 2015
Ana Sayfa » Analiz » Star Yazarından Hükümete Açık Mesaj
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • AKP'den PKK/KCK'lılara Torba Yasayla AF!AKPden PKK/KCKlılara Torba Yasayla AF!
  "İktidar, terör örgütünün özerklik ilanı için dışarı çıkmalarını çok istediği PKK/KCK hükümlüleri için Adalet Bakanlığı’nda kamuoyunun tepkisini çekmeyecek sessiz bir çalışma yürütüyor."
 • Nihat Ergün: AKP Fabrika Ayarlarına DönmeliNihat Ergün: AKP Fabrika Ayarlarına Dönmeli
  "Ne yaparsak yapalım, iktidar yıpratıcı bir şey. İktidar süreci pek çok görev yapan insanı yıpratır. Bazen parti programından, ana hedeflerden sapabiliyoruz. Bunları unutabiliyoruz, ihmal edebiliyoruz."
 • NE BÖLMÜŞLER BE...NE BÖLMÜŞLER BE...
  "Beşiktaş'ın zaferinin herkesi sevindirmesinin nedeni 'taraftarlık'tan değil ortak sevinçlere özlemimizden kaynaklanıyor. Ne bölündük be!"
 • 'Herkes Susacak Erdoğan mı Konuşacak?'Herkes Susacak Erdoğan mı Konuşacak?
  "AK Partili bakanlar, yöneticiler, alanlarını ilgilendiren teknik ayrıntılar dışında, ya da muhalefete, ya da Cemaate çakmak dışında siyasi konularda ağızlarını açmaz oldular."
 • Emre Uslu Örgüt İddialarını Tek Tek ÇürüttüEmre Uslu Örgüt İddialarını Tek Tek Çürüttü
  "Şimdi böyle saçma sapan bir polis fezlekesiyle karşımdasınız. Yahu istesem sizi böyle gülünç duruma düşüremem. Bu saçmalıkları size kim yaptırıyor? Fuat Avni mi?"
 • AKP'li Bakan'dan AKP'yi Karıştıracak BOMBA İDDİALARAKPli Bakandan AKPyi Karıştıracak BOMBA İDDİALAR
  Bir konuşma. Belki de dertleşme demek daha doğru; çünkü küçük bir gruba yapılıyor. Şu anda özellikle iktidar milletvekilleri arasında kulaktan kulağa yayılıyor...
 • Türkiye Gazetesi'nde Bölünmüşlük İtirafı!Türkiye Gazetesinde Bölünmüşlük İtirafı!
  "Beklenti büyük. Artık açıkça deklare edildi. 400 milletvekili çıkaracağız, anayasayı değiştireceğiz, başkanlık sistemine geçeceğiz. Başkanlık sistemine geçince bölünmüşlük ortadan kalkacak mı?"
 • AKP'den Seçim Öncesi Musul'da Savaş Kararı mı?AKPden Seçim Öncesi Musulda Savaş Kararı mı?
  "Şam’ı düşlerken Süleyman Şah gitti. Musul’u hayal ederken bakalım başımıza neler gelecek?.."

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim