RSSMobil16 Eylül 2014
Ana Sayfa » Gündem » Taksim Gezi Parkının Tarihçesi

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Kışanak: Cezaevini Belediyeye DevredinKışanak: Cezaevini Belediyeye Devredin
  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, ziyarete gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’dan bir istekte bulundu.
 • TRT’yi Karıştıran Tekme Tokat KavgaTRT’yi Karıştıran Tekme Tokat Kavga
  Bakan Nihat Zeybekçi'nin eşinin yaralandığı olay sonrası, TRT Genel Müdür Yardımcısı Şenol Göka ile bakan danışmanı arasında tekme-tokat kavga yaşandığı iddia edildi.
 • PKK Yine 'Esrar Operasyonu' YaptıPKK Yine Esrar Operasyonu Yaptı
  PKK'nın gençlik yapılanması ve asayiş birimi olarak bilinen Yurtsever Devrimci Gençlik-Hareketi (YDG-H) Diyarbakır’ın merkez Sur ilçesinde ikinci kez ‘uyuşturucu operasyonu’ düzenledi.
 • Anadolu Ajansı'na Hakaret Edene DavaAnadolu Ajansına Hakaret Edene Dava
  Sosyal medyada Anadolu Ajansı’na yönelik hakaret içeren ifadeler bundan sonra kurumun yetkililerine yapılmış kabul edilerek ‘suç’ kapsamına alınacak.
 • Gaziden, Bakan’a 'İş Hakkın Öldü' TepkisiGaziden, Bakan’a İş Hakkın Öldü Tepkisi
  İş hakkının elinden alındığı gerekçesiyle Bakan İslam'a tepki gösterip yardım isteyen Gazi Karaman'a, Bakan'ın gösterdiği tavır, dikkat çekti.
 • Vali Bakan Bozdağ'ı Karşılamaya GitmediVali Bakan Bozdağı Karşılamaya Gitmedi
  Merkeze çekilen Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç, kente gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ı karşılamaya gitmedi. Kıraç, valilik binasındaki kabule de katılmadı.
 • 3.Havalimanına 'Kaçak İnşaat' Kararı3.Havalimanına Kaçak İnşaat Kararı
  3. Havalimanı'nın imar planları, TMMOB Mimarlar Odası, Şehir Plancıları Odası ve İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul şubeleri tarafından dava edildi.
 • Kani Beko: Torba Yasa 'Çorba' Yasaya DönüştüKani Beko: Torba Yasa Çorba Yasaya Dönüştü
  DİSK Genel Başkanı Kani Beko, rant çevreleri ve bürokrasinin talep ettiği yasal düzenlemeleri ardı ardı eklenmesiyle torba yasanın, 'çorba' yasaya dönüştüğünü söyledi

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb