RSSMobil30 Eylül 2014
Ana Sayfa » Analiz » Tekinin Adaylığı Sarıgüle Oyun mu?

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Sabah, MHP'ye Kaset Komplosunu BiliyorduSabah, MHPye Kaset Komplosunu Biliyordu
  "Recai Yıldırım'a yönelik kahpeliği 3-4 saat önceden nerden biliyordu? Kimlerden öğrenmiş ve kimlerin talimatıyla kaset piyasa sürülmeden bilgilendirme çalışması yapıyordu?"
 • Afet Alanına Otelden Topbaş'ın Damadı ÇıktıAfet Alanına Otelden Topbaşın Damadı Çıktı
  "Fatih Belediyesi, Aksaray’daki deprem sığınma alanını imara açarken Metal Yapı Konut Şirketi’nin, Topbaş’ın damadı Kavurmacı ile ortaklığını bilmiyor olabilir mi?"
 • Erdoğan'ın New York Temaslarının Arka PlanıErdoğanın New York Temaslarının Arka Planı
  "Yapılanlara, izlenen politikaya baktığınızda, Fethullah Gülen ve şimdi Kobani'de IŞİD'in savaştığı Kürtler, sanki Türk Hükümeti için IŞİD'e göre daha öncelikli tehditler..."
 • AKP İktidarının HSYK Israrının Nedeni?AKP İktidarının HSYK Israrının Nedeni?
  "17 ve 25 Aralık korkusu, Deniz Feneri, çeşitli yolsuzluk iddiaları, ne ile dolu olduğu belli olmayan TIR'lar... Ya bazı savcılar bunların peşine düşerse ve HSYK o savcı ve yargıca dokunmaz ise!..."
 • İktidar HSYK Seçimini Nasıl Gayrimeşru Sayabilir?!!İktidar HSYK Seçimini Nasıl Gayrimeşru Sayabilir?!!
  Yürütme gücü HSYK seçimleri için 13 bin hâkim ve savcıya baskı yapıyor. Sanki 13 bin hâkim ve savcı çocuktur ve "yürütmeyle uyumlu" bir HSYK'nın kendileri için ne menem bir şey olacağını görmüyorlar!
 • Özkök'ten Akif Beki'ye Tokat Gibi YazıÖzkökten Akif Bekiye Tokat Gibi Yazı
  "Komşum Akif Beki, Cumhurbaşkanı'nın A330 uçağına bindiğinden beri devamlı uçuyor. Sohbetine de doyum olmuyor. Dün yine harika şeyler yazmış..."
 • Kerim Balcı: ‘Off-The-Record’ İnsanlar Ülkesi!Kerim Balcı: ‘Off-The-Record’ İnsanlar Ülkesi!
  "TÜSİAD off-the-record, TOBB off-the-record, Diyanet off-the-record, üniversiteler off-the-record, cemaatler off-the-record… Off-the-record insanlar ülkesi oldu ülkem..."
 • Jenerik Senaryo ve HSYK SeçimleriJenerik Senaryo ve HSYK Seçimleri
  "Yargı ancak hükümetin kontrolü altına alındığı takdirde istenilen kararları verir. Yani hırsızları aklar, onları takip edenleri cezaevine yollar. İşte HSYK seçimleri bu yüzden önemli."

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb