RSSMobil01 Mart 2015
Ana Sayfa » Teog

Teog Haberleri

 • Sır Gibi Saklanan TEOG SonuçlarıSır Gibi Saklanan TEOG Sonuçları
  TEOG sınavında başarılı ve başarısız illerin sıralamasının neden gizlendiği ortaya çıktı.
 • MEB TEOG'da Yeni SkandalMEB TEOGda Yeni Skandal
  Milli Eğitim Bakanlığı, TEOG’da yerleştirme siteminde yeni skandala imza atıyor.
 • TEOG Sınav Sonuçları AçıklanıyorTEOG Sınav Sonuçları Açıklanıyor
  Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) 1. Dönem Sınav sonuçları açıklanma tarihi açıklandı. TEOG sistemi kapsamında yapılan 8. sınıflar 1. dönem ortak sınav sonuçları bu tarihten itibaren açıklanacak.
 • TEOG İçin 1 Milyonu Aşkın Öğrencinin Gözü 9 Ocak’taTEOG İçin 1 Milyonu Aşkın Öğrencinin Gözü 9 Ocak’ta
  Türkçe ve Matematik’ten 2 soruya açılan dava TEOG sonuçlarının açıklanmasını 9 Ocak’a erteledi. Eğitim sisteminin ‘yapboza’ dönüştüğünü vurgulayan eğitimciler, 12’ye çıkan sınav sayısının riskleri de arttırdığını kaydetti.
 • TEOG Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?TEOG Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?
  Milli Eğitim Bakanlığı, Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan 8. sınıflar 1. dönem ortak sınavlarının sonuçlarını ne zaman açıklayacak?
 • TEOG 8. Sınıf Sonuçları AçıklanıyorTEOG 8. Sınıf Sonuçları Açıklanıyor
  TEOG ortak sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor? 1 milyon 287 bin 847 ortaokul 8’inci sınıf öğrencisine yönelik düzenlenen TEOG ortak sınavların açıklanma tarihi belli oldu.
 • İşte TEOG Sonuçları Açıklanma Tarihiİşte TEOG Sonuçları Açıklanma Tarihi
  TEOG ortak sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor? 1 milyon 287 bin 847 ortaokul 8’inci sınıf öğrencisine yönelik düzenlenen TEOG ortak sınavların açıklanma tarihi belli oldu.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim