RSSMobil01 Kasım 2014
Ana Sayfa » Gündem » Trabzonda Baz İstasyonu Tepkisi
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Uçakta Cep Telefonuna Şartlı İzinUçakta Cep Telefonuna Şartlı İzin
  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, uçaklarda cep telefonu başta olmak üzere taşınabilir elektronik cihazların kullanımına belirli şartlar altında izin verildiği bildirildi.
 • Jet Fadıl 600 Milyon Euro İle KayıpJet Fadıl 600 Milyon Euro İle Kayıp
  Fadıl Akgündüz, İstanbul’daki devre mülkün odalarını sadece Almanya’daki 12 bin Türk’e sattı. 600 milyon Euro topladı. Ofisini kapatıp kayıplara karıştı.
 • En Uzun MGK'nın Sırrı Ortaya ÇıktıEn Uzun MGKnın Sırrı Ortaya Çıktı
  10 saat 25 dakika süren MGK toplantısında, “paralel yapı ile mücadele“ konusunun yaklaşık 25 dakika ele alındı ve konuyla ilgili bir karara varılamadığı ortaya çıktı.
 • İşte 'Ak Saray'ın Mehterli Tanıtım Filmi!İşte Ak Sarayın Mehterli Tanıtım Filmi!
  Fonda İstiklal Marşı ‘mehter’ versiyonu, ortada bir tanker!.. Böyle olur ‘Ak Saray’ tanıtımı...
 • Bartın'da Maden Ocağında GöçükBartında Maden Ocağında Göçük
  Bartın'da özel bir maden ocağında göçük meydana geldi. Göçük altında kalan 3 işçiden 1'i kurtarıldı. 2 işçinin kurtarılması için çalışmalar sürüyor.
 • "En Uzun MGK" İçin Kim Ne Dedi?En Uzun MGK İçin Kim Ne Dedi?
  En uzun MGK olarak tarihe geçen, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki toplantıya siyasiler ve hukukçulardan tepki yağdı.
 • PKK 15 Polis ve Asker Evini İşaretlediPKK 15 Polis ve Asker Evini İşaretledi
  Terör örgütü KCK’nin şehirlerde ‘öz savunma’ birliği olarak eğittiği YDG-H’nin Diyarbakır’da 15 güvenlik görevlisinin kapsısını işaretlediği tespit edildi.
 • Oğluyla Birlikte 2 Aydır Sokakta YaşıyorOğluyla Birlikte 2 Aydır Sokakta Yaşıyor
  Kağıthane'de kirayı ödeyemediği için ev sahibi tarafından evden çıkarılan kadın, 2 aydır oğluyla birlikte sokakta yaşıyor.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim