RSSMobil16 Nisan 2014
Ana Sayfa » SAĞLIK » Türkiyede 141 Bin İnsan Evde Sağlık Hizmeti Alıyor

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Kanser Hastalarına Yeni Tedavi UmuduKanser Hastalarına Yeni Tedavi Umudu
  Ül­ke­miz­de en sık gö­rü­len kan­ser tür­le­rin­den olan ka­ra­ci­ğe­r kan­ser­in­de mik­ro­kü­re te­da­vi yön­te­mi has­ta­la­ra umut ol­du.
 • Herkes Bu Diyeti KonuşuyorHerkes Bu Diyeti Konuşuyor
  Özellikle sosyal medyada 'Alkali diyet'le zayıfladığı iddia edilen ünlülerin görüntülerinin hızla paylaşılması, kilo vermek isteyenlerin ilgisini bu diyete çekiyor.
 • MR İçin 2 Ay Sonraya Randevu!MR İçin 2 Ay Sonraya Randevu!
  Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Manyetik Rezonans (MR) çekimi için 2 ay sonraya randevu veriliyor
 • Aile Hekimleri Sendika KurduAile Hekimleri Sendika Kurdu
  9 yıl önce topluma birinci basamak sağlık hizmeti sunmaya başlayan aile hekimleri, ‘statü’ tartışmasını bitirecek önemli bir adım attı.
 • Türkiye'de Kaç Hekim Var?Türkiyede Kaç Hekim Var?
  'Türkiye’de Sağlık Eğitimi ve Sağlık İnsangücü Durum Raporu' son güncellemeleri de içermesi açısından ayrı bir önem taşıyor.
 • Yoğun Şehir Hayatı Unutkanlık NedeniYoğun Şehir Hayatı Unutkanlık Nedeni
  Unutkanlık şehirlerde yaşayanlar için, hayatın bir parçası haline gelen stres ve ağır sorumluluklar gibi önemli etkenler, unutkanlığı sorun haline getirebiliyor
 • 'Bitkisel Ürünler Ölümcül Olabilir' UyarısıBitkisel Ürünler Ölümcül Olabilir Uyarısı
  Antalya Eczacı Odası Başkanı Kerem Zabun, internet ortamında ya da bazı dükkanlarda 'zayıflattığı, saç dökülmesi ile selüliti önlediği, sağlığa iyi geldiği' öne sürülerek satılan bazı bitkisel ürünlerin ölümcül sonuçlara yol açabileceğini belirterek tüket
 • Önce Asistan Sonra Eczacı OlunacakÖnce Asistan Sonra Eczacı Olunacak
  2013 ve sonrası eczacılık fakültesine girenler mezuniyet sonrası serbest eczane açmak veya mesul müdür olmak isterse bir yıl süreyle yardımcı eczacı olarak çalışacak.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb