RSSMobil18 Aralık 2014
Ana Sayfa » SAĞLIK » Turpun Faydaları
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Salman: Lavabo Açıcılar Çocuklar İçin TehlikeliSalman: Lavabo Açıcılar Çocuklar İçin Tehlikeli
  Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bedii Salman, çocukların kristal şeklindeki lavabo açıcıyı şekere benzeterek yediklerini, bunun da çok tehlikeli sonuçlara yol açtığını söyledi.
 • Muğla'da Şarbon ŞüphesiMuğlada Şarbon Şüphesi
  Muğla'nın Menteşe ilçesinde şarbon endişesi yaşandı. 82 yaşındaki Muharrem U., şarbon hastalığı şüphesiyle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
 • Topuklu Ayakkabı Hasta EdiyorTopuklu Ayakkabı Hasta Ediyor
  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Sinan Karaoğlu, "Topuklu ayakkabı hasta ediyor'' diye konuştu.
 • Bel ve Boyun Fıtığında MBST Cihazıyla Kalıcı Tedavi Bel ve Boyun Fıtığında MBST Cihazıyla Kalıcı Tedavi
  Medical Park Samsun Hastanesi’ne yeni kazandırılan Manyetik rezonans terapi(MBST) cihazları sayesinde bel ve boyun fıtığı, kireçlenme, kemik erimesi, kaynamayan kırık vakaları gibi sorunlar artık kalıcı olarak tedavi ediliyor.
 • Kan Testi İle Damar Tıkanıklığı Tespiti İçin Umut IşığıKan Testi İle Damar Tıkanıklığı Tespiti İçin Umut Işığı
  Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yürütülen bir araştırmada, alyuvar zar kolesterol düzeyi belli bir seviyenin üzerinde çıkan hastaların damar tıkanıklığı ve hasar düzeyinin anjiyo yapılmadan tahmin edilmesi hedefleniyor.
 • 'Et Tüketenlerde Ağız Kokusu Daha Yaygın'Et Tüketenlerde Ağız Kokusu Daha Yaygın
  Kulak Burun Boğaz Uzmanı Opr. Dr. Ali Osman Aksoy, et tüketenlerin vejetaryenlere oranla, daha fazla ağız kokusu problemi yaşadıklarını söyledi.
 • Hamile Kadın 6. Kez Sezeryanla Doğum YaptıHamile Kadın 6. Kez Sezeryanla Doğum Yaptı
  Midyat Devlet Hastanesinde, hamile kadın altıncı kez sezeryanla doğum yaptı.
 • Ergenlik Dönemi Depresyonuna Dikkat!Ergenlik Dönemi Depresyonuna Dikkat!
  Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Ayşe Gökçen Gündoğmuş, 2014 yılının ilk 10 ayında hastanenin poliklinik servisine müracaatta bulunan bin 738 kişiye depresyon tanısı konulduğunu belirti.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim