RSSMobil21 Kasım 2014
Ana Sayfa » Eğitim » Üniversiteli Mucit Kızdan Yeni Buluş
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Üniversiteliler Köy Okulunu BoyadıÜniversiteliler Köy Okulunu Boyadı
  Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri, 'Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi' kapsamında Sayadüzü Köyü'ndeki Ertuğurul Işık İlkokulu'nu boyadı.
 • Yabancı Gençler İçin Türk GecesiYabancı Gençler İçin Türk Gecesi
  Sivil Toplum Destekleme Derneği'nin 'Sessiz Sohbetler' projesi kapsamında uluslararası işitme engelli dilini öğrenmek üzere Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan ve Polonya'dan Erzurum'a gelen 18'i kız toplam 36 genç için 'Türk gecesi' düzenlendi.
 • 6 Milyon Liraya Mal Olan Okul Binasını Hırsızlar Yağmaladı6 Milyon Liraya Mal Olan Okul Binasını Hırsızlar Yağmaladı
  Batman'da yapımı 6 ay önce tamamlanan ve 6 milyon liraya mal olan 2 katlı ana okul binası, açılışı yapılmadan hırsız ve madde bağımlılarının yuvası haline geldi.
 • TÜBİTAK'tan Sunguroğlu Koleji'ne 2 MadalyaTÜBİTAKtan Sunguroğlu Kolejine 2 Madalya
  Bu yıl 22'ncisi düzenlenen TÜBİTAK Ulusal Bilim Olimpiyatları'na katılarak üstün başarı gösteren Gaziantep Özel Sunguroğlu Koleji, 2 madalya alarak bilimsel alanda en iyi okullar arasında yer aldı.
 • ZED, Öğretmenleri Bir Araya GetirdiZED, Öğretmenleri Bir Araya Getirdi
  Zonguldak Eğitimciler Derneği (ZED), üye ve gönüldaş öğretmenlerle bir araya geldi.
 • Öğrencilere Sınav Kaygısı Semineri VerildiÖğrencilere Sınav Kaygısı Semineri Verildi
  Siirt Özel Celal Değer Koleji tarafından sekizinci sınıf öğrencilerine yönelik, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavı öncesi, ‘Sınav Kaygısı ve Baş Etme Yöntemleri’ konulu seminer düzenlendi.
 • 'Kalbin Fethi Güven' Konulu Eğitim SemineriKalbin Fethi Güven Konulu Eğitim Semineri
  Bitlis’in Tatvan ilçesinde Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Tatvan Yurt Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik "kalbin fethi güven” konulu eğitim semineri verildi.
 • Öğrenciler Meyve Yesin Diye İkram Saatini DeğiştirdilerÖğrenciler Meyve Yesin Diye İkram Saatini Değiştirdiler
  Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde özel bir okul, öğlen yemeği ile birlikte verilen meyvelerin öğrenciler tarafından yenmediğinin tespit edilmesinden sonra farklı bir uygulamaya geçildi.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim