RSSMobil20 Nisan 2014
Ana Sayfa » Analiz » Yalçın Küçük MHP Büyük !

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Zaman Yazarı Yeni MİT Yasasını Yazdı, UyardıZaman Yazarı Yeni MİT Yasasını Yazdı, Uyardı
  Ahmet Turan Alkan yeni MİT Yasasını analiz etti: Otoyoldan önceki son benzinlik sapağını geçtik ey aziz milletim; şimdi buyrunuz bir abdest tazeleyelim!
 • GÜL'ün Yeni Hamlesi NE ANLAMA GELİYOR?GÜLün Yeni Hamlesi NE ANLAMA GELİYOR?
  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün "Siyasetle ilgili gelecek planım yok" sözleri ne anlama geliyor.
 • Ergenekoncular Neden Garanti İstiyor?Ergenekoncular Neden Garanti İstiyor?
  Ergenekon sanıklarının "Başbakan garanti versin Cemaat'i bitirmek için yardım edelim" dediğini ifade eden Gönültaş'tan dikkat çeken tespit...
 • Star Yazarlarından AKP'li Mazhar Bağlı'ya TepkiStar Yazarlarından AKPli Mazhar Bağlıya Tepki
  Geçtiğimiz günlerde cemaati hedef göstererek, "İntikam istiyor millet" şeklinde tweet atan AKP MKYK üyesi Bağlı'ya iki Star yazarından da tepki geldi.
 • 6 Polisi Hedef Almadaki Asıl Niyeti Yazdı6 Polisi Hedef Almadaki Asıl Niyeti Yazdı
  Sırf bir algı operasyonu gerçekleştirmek için Adana'daki 6 polisin üzerine çullandılar, konuyu abartarak, allayıp pullayarak, onları TIR operasyonu ve Dışişleri Bakanlığı'nın dinlenmesiyle ilişkili bir şebeke gibi göstererek hedef tahtasına oturttular.
 • Altan Tan'dan 'Daraltılmış Bölge' TepkisiAltan Tandan Daraltılmış Bölge Tepkisi
  Seçim hileleriyle, her 10 senede bir seçim yöntemi değiştirerek Türkiye'nin bir yere varmasının mümkün olmadığını belirten Tan'dan dikkat çeken açıklama...
 • Tecrübi Akıl 'Parlamenter Sistem'den Yana!Tecrübi Akıl Parlamenter Sistemden Yana!
  "Bu yüksek makamları kişilere göre değil, sistemin “nasıl” düzgün işleyebileceğine göre düşünmeliyiz. Parlamenter sistem olağan kurallarıyla ve teamülleriyle işleyebilmelidir."
 • Başbakan Başsavcı Başyargıç!Başbakan Başsavcı Başyargıç!
  "Bir mahkeme heyeti, sırf Başbakan’ın istediği bir kararı vermedi diye “haşhaşı fazla kaçırmış, tehdide boyun eğmiş, çeteleşmiş” diye ilan edilebiliyor."

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb