RSSMobil26 Temmuz 2014
Adliye HUKUK SKANDALI: Polisleri Zorla Gözaltında Tutuyorlar
Ana Sayfa » Gündem » Yeni Torba Kanun Tasarısı TBMMde

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Hakim İslam Çiçek'in Odasındaki İSMAİL KİM?Hakim İslam Çiçekin Odasındaki İSMAİL KİM?
  İstanbul Adliyesi'nde tam bir hukuk skandalı yaşanıyor. Soruşturmayı yapan Hakimlerin yanında ismi İsmail olan kişi kim? Hakimlerle ne görüşüyorlar?
 • Adliye HUKUK SKANDALI: Polisleri Zorla Gözaltında TutuyorlarAdliye HUKUK SKANDALI: Polisleri Zorla Gözaltında Tutuyorlar
  Bugün İstanbul Çağlayan Adliyesi'nde tam bir hukuk skandalı yaşandı. Gözaltı süreleri dolan polisler kanunen serbest kaldığı halde adliyede zorla tutuldu, hürriyetleri engellendi.
 • Demirtaş’ın Standına SaldırıDemirtaş’ın Standına Saldırı
  Rize’de kurulan seçim standına saldırı yapıldı. Saldırıyı gerçekleştirenler standı devirerek stant görevlisini tekme tokat dövdü.
 • "Arınç'tan Af Dileyelim Herkesi Salsın"Arınçtan Af Dileyelim Herkesi Salsın
  Gözaltına alınan Emniyet Amiri Oğuzhan Ceylan’ın kayınbiraderi Vehbi Güneş, Bülent Arınç'ın açıklamalarına tepki gösterdi.
 • Çöpe Bırakılan Bebek Koruma AltındaÇöpe Bırakılan Bebek Koruma Altında
  Denizli'de Merkezefendi İlçesi'nde, yasak ilişki sonucu doğması üzerine çöpe bırakılan erkek bebek, hastanedeki tedavisinin ardından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından korumaya alındı
 • Sarp Sınır Kapısında Araç KuyruğuSarp Sınır Kapısında Araç Kuyruğu
  Artvin’in Hopa ilçesi Sarp Sınır Kapısı’nda yaklaşık 3 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. Kapıda, Cumhurbaşkanı seçimi için kurulan tek sandıkta da oy kullanılmaya başlandı.
 • İsrali’i Kuşdiliyle Protesto Ettilerİsrali’i Kuşdiliyle Protesto Ettiler
  İSRAİL’in Gazze’ye gerçekleştirdiği saldırı nedeniyle 3 Ağustos’ta yapılacak Kuşdili Festivali’ni iptal etme kararı alan dernek yöneticileri, İsrail’i ıslıklarla protesto etti.
 • Hakim İslam Çiçek'ten Mahkemede Skandal UygulamaHakim İslam Çiçekten Mahkemede Skandal Uygulama
  Polislerin gözaltı süreleri dolmasına rağmen zorla adliyede tutulması bir yana Mahkeme salonunda Hakim İslam Çiçek'in tam bir hukuk skandalına imza attı ortaya çıktı.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb