RSSMobil30 Ocak 2015
Ana Sayfa » Ekonomi » Yılın Merkez Bankası Başkanı Seçildi
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Bakan Zam Yok Derken Zam Tasarısı Meclis'teBakan Zam Yok Derken Zam Tasarısı Mecliste
  Önceki gün akşam saatlerinde TBMM Genel Kurulu’nda milletvekillerinin sorularını cevaplarken ‘elektriğe zam yapılmayacağını’ savunan Enerji Bakanı Taner Yıldız’ı, aynı dakikalarda TBMM’ye sunulan Elektrik Piyasası Kanunu Tasarısı yalanladı.
 • Birikimlerini Altına Çevirenler Kara GeçtiBirikimlerini Altına Çevirenler Kara Geçti
  Birikimlerini altına çevirenler altın fiyatlarının yükselmesiyle birlikte kara geçti. Altınlarını bozdurmak isteyenlere ise kuyumcular nakit Türk Lirası yetiştirmekte zorlandığı öğrenildi.
 • Dış Ticaret Açığı Yüzde 15 DüştüDış Ticaret Açığı Yüzde 15 Düştü
  TÜİK 2014 yılında ihracatın geçen yıla göre yüzde 3.9 artışla 157.72 milyar dolara çıktığını açıkladı.
 • Turkcell'e 5 AKP'li Geldi 8 Yönetici GittiTurkcelle 5 AKPli Geldi 8 Yönetici Gitti
  Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv’in görevinden ayrılmasıyla birlikte, Turkcell yönetiminden son iki yılda ayrılanların sayısı da 8’i buldu.
 • Maliye Bakanlığı'nın 'Diğer' Kaleminde 8 Kat ArtışMaliye Bakanlığının Diğer Kaleminde 8 Kat Artış
  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın başında olduğu TÜRGEV ve kızı Esra Albayrak’ın yönetiminde yer aldığı Yeşilay Vakfı’na kamudan kaynak aktarımı tartışılırken, kâr amacı gütmeyen kuruluşlara Hazine’den yapılan yardımlarda ciddi artış yaşandı.
 • Sanayi Zayıfladı, Genç İşsizlik BüyüdüSanayi Zayıfladı, Genç İşsizlik Büyüdü
  TİSK Başkanı Yağız Eyüboğlu: “Genç işsizliğinin yüzde 20’ye varması ve yükseköğrenim mezunlarının en fazla işsiz kalan grup olması herkesi alarma geçirmeli.
 • Işık: Faizlerin Kalkması En Önemli ArzumuzIşık: Faizlerin Kalkması En Önemli Arzumuz
  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, faizlerin yatırımcının önünde engel olmaktan çıkmasının Bakanlık olarak en önem verdikleri konu olduğunu söyledi.
 • AB'de Schengen GelişmesiABde Schengen Gelişmesi
  AB Dönem Başkanı Litvanya’nın başkenti Riga’da bir araya gelen AB üye ülke Adalet ve İçişleri Bakanları, AB’nin terörle mücadele kapsamında alması gereken yeni önlemler üzerinde anlaştı.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim